Bezpłatna psychoterapia grupowa dla kobiet dotkniętych problemem niepłodności

Miejsce: Gabinet Psychoterapii „Przemiana” ul. Popiela 3 B / 52 Toruń

Prowadzący: Barbara Krzemińska, psycholog i dyplomowany psychoterapeuta; w ramach projektu doktorskiego prowadzi bezpłatną terapię indywidualną i grupową dla kobiet z problemem niepłodności.

Terminy rozpoczęcia: grupa terapeutyczna ruszy jesienią 2018 roku po zebraniu chętnych puttygen download , zapisy do grupy już trwają ! Spotkania odbywać się będą co 2 tygodnie przez około 6 miesięcy. Nie ma możliwości uczestnictwa w jednym warsztacie, gdyż jest to grupa zamknięta. 

Metody pracy: wywiad psychologiczny w momencie przyjęcia do grupy, rozmowa kierowana, proces grupowy, elementy biblioterapii, indywidualne podejście do każdej kobiety, terapia humanistyczno-egzystencjalna, poznawczo-behawioralna.

 Zakres pomocy psychoterapeutycznej w niepłodności: depresja Aloha enterprise , stany depresyjne, napięcia i stany nerwicowe, natręctwa myślowe/natrętne myśli, wstyd, izolacja społeczna, poczucie winy, rozpacz, utrata sensu życia, obniżona samoocena, comiesięczne przeżywanie straty, złość, agresja, objawy lękowe, trudności w związku małżeńskim/partnerskim w przebiegu długotrwałej niepłodności, kryzys tożsamości kobiety, pomoc psychoterapeutyczna w zdiagnozowaniu i przepracowaniu tzw. „blokady psychicznej” spowodowanej zbytnim skoncentrowaniem się na problemie braku dziecka, a w efekcie utrudniającej poczęcie

  

Zapisy u prowadzącego:

Barbara Krzemińska tel. 608-498-823

przemiana1@wp.pl  

www.psychoterapia.sos.pl

Zapraszam do mojego gabinetu

 

< Powrót do aktualności